KONST / Litografier / Litografier 14278249
nr 1427 8249
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 6 st. Oramade lösa blad, Numrerade och signerade, bladets mått: 44x63 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:22:50
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr